• OBRÓBKA METALI NA
    NAJWYŻSZYM POZIOMIE
  • ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ
    OBRÓBKĘ METALI
  • KOMPLEKSOWA
    OBRÓBKA METALU

SZYBKI KONTAKT:

tel. +48 71 303 80 39
e-mail: biuro@sedmet.pl

O naszej firmie

Firma nasza istnieje od 1996 roku. Zajmujemy się obróbką metali, usługami z zakresu utrzymania ruchu. Jesteśmy również producentami wózków oraz akcesoria do bram nośnych.

Od lat współpracujemy ze znanymi firmami, świadczymy im usługi na najwyższym poziomie. Więcej o oferowanych przez naszą firmą usługach znajduje się w zakładce usługi.

Akcesoria do bram i pozostałe wyroby produkowane przez nas charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Najlepszym tego świadectwem jest to iż cieszą się zbytem na rynkach Uni Europejskiej. Jesteśmy eksporterem do takich krajów jak Austria, Niemcy, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja. Priorytetem dla naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie Klienta, dlatego do produkcji używamy wysokiej jakości surowców. Kontrolujemy jakość naszych wyrobów, wszystko po to, by zapewnić Państwu skuteczność i długoletnie użytkowanie naszych produktów.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szeroką ofertę wózków oraz akcesorii do bram, różnorodność modeli i rozwiązań technicznych, które dostosowane są do Państwa potrzeb. Wierzymy że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.