O firmie

istniejemy
od 1996 roku

Zajmujemy się obróbką metali, usługami z zakresu utrzymania ruchu. Jesteśmy również producentami wózków oraz akcesoria do bram nośnych.

Od lat współpracujemy ze znanymi firmami, świadczymy im usługi na najwyższym poziomie. Więcej o oferowanych przez naszą firmą usługach znajduje się w zakładce usługi.

Akcesoria do bram i pozostałe wyroby produkowane przez nas charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Najlepszym tego świadectwem jest to iż cieszą się zbytem na rynkach Unii Europejskiej. Jesteśmy eksporterem do takich krajów jak Austria, Niemcy, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja. Priorytetem dla naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie Klienta, dlatego do produkcji używamy wysokiej jakości surowców. Kontrolujemy jakość naszych wyrobów, wszystko po to, by zapewnić Państwu skuteczność i długoletnie użytkowanie naszych produktów.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szeroką ofertę wózków oraz akcesorii do bram, różnorodność modeli i rozwiązań technicznych, które dostosowane są do Państwa potrzeb. Wierzymy że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

nasza historia

Firma nasza powstała w 1996 roku, na początku zajmowaliśmy się produkcją jedynie części zamiennych do samochodów ciężarowych polskich typu STAR, JELCZ. Dwa lata później zaczęliśmy produkcję wózków i akcesorii do bram nośnych. Po 6 latach od powstania firmy rozwinęliśmy się na tyle by móc powiększyć parokrotnie nasz park maszynowy, przenieść zakład produkcyjny i siedzibę w inne bardziej atrakcyjne miejsce i zwiększyć zatrudnienie.

Dzięki temu produkcja zwiększyła się, a firma wciąż się rozwija, zatrudniając to coraz większą liczbę pracowników oraz poszerzając swój park maszynowy. Z małej nikomu nie znanej firmy stajemy się powoli rozpoznawalną marką.